Který z elektronických pomocníků máte nejraději?

Hudba vládne světem

A není možné si toho nevšimnout. Hudba doprovází člověka v situacích dobrých i těch zlých od jeho prvopočátků. V současnosti již však nejsou lidí odkázáni na schopnost vlastní hudební produkce
a vlastní fyzickou aktivitu, aby si mohli kouzlo hudebního zážitku vychutnávat denně, kdykoli se jim zachce a klidně o samotě v pohodlí vlastní postele.
 mp3 přehrávač

Elektronická zařízení pro Vaše potěšení

Stejně jako s hudbou má také většina osob své zkušenosti v nakupování elektronických zařízení – ať už se jedná o skutečné kamenné obchody, či e-shopy se svými interaktivními nákupními košíky, kde si pouhým kliknutím během několika minut vyberete to, co se Vám nejvíce pozdává.
 pohled shora

perla3.jpg

Elektronická zařízení pro přehrávání hudby

Produkce auditivních podnětů s líbivou pravidelnou frekvencí, které tak lze označit za hudební tóny, je zajišťována a zprostředkovávána celou řadou elektronických zařízení. K těm nejoblíbenějším v současnosti patří zřejmě následující:
·         Mp3 přehrávače – tyto za velmi nízkou cenu dokáží svému vlastníkovi přehrát až několik tisíc skladeb a díky své technice jednoduchosti jsou schopné přežít i nejrůznější nevhodné zacházení, jako jsou pády nebo otřesy.
·         Mobilní telefony – u nich je funkce přehrávání hudby spíše doplňkovou, ovšem pro uživatele telefonů velmi oblíbenou. Telefony tak svým majitelům dopřávají možnost nosit s sebou pouze jedno zařízení, které jim zajišťuje jak spojení s jejich blízkými, tak také hudební požitky.
·         Tablety nejrůznějších velikostí – tyto stejně jako mobilní telefony disponují nejen kapacitou pro uchovávání hudby (storage), ale díky připojení k internetu též nejrůznějšími hudebními aplikacemi.
·         Notebooky – vzhledem ke svým dnes již možným poměrně malých rozměrům a nízké váze je
i tato zařízení možné považovat za vybavení vhodné pro přehrávání hudební produkce nejrůznějšího druhu.

Který z elektronických pomocníků máte nejraději?
Ohodnoťte příspěvek