Mining rig case není dekorace bytu

.


Kdo se zajímá o těžbu virtuálních měn, tak ví o čem je řeč. Jedná se o označení pro základní skříň těžebního stroje. Klasická počítačová skříň je nevyhovující a to z důvodu chlazení. Je uzavřená, a tudíž je zde i problematické její chlazení. Navíc se musí vzít v úvahu, že pokud chceme něco vytěžit a tak si zvýšit finanční rozpočet, tak musíme těžit prakticky nepřetržitě. V tomto případu si budeme muset pomoci jiným způsobem a zvolit otevřený přístup. Buď si skříň vytvoříme sami z hliníkových profilů, nebo ji můžeme rovnou zakoupit. Pokud ji budeme dělat vlastnoručně, tak je to lepší, jelikož si ji uděláme pěkně na míru podle požadavků, potřeb, velikostí a počtu karet. Výroba není těžká a není třeba umět nějaké složité povolání související s výrobou. Není vhodné používat dřevěný rám kvůli vysokým teplotám a případnému zkroucení dřeva.
tvorba kryptoměn

Stavíme rig

Hliníkové profily a plastové spojky se dají zakoupit v železářství nebo hobby marketech. Pak je podle potřeby nařežeme a spojíme. V horní části se dají umístit výkonné grafické karty a spodní patro je určeno pro umístění základní desky a dalších nezbytně nutných komponentů. Pokud si rám zakoupíme, tak na druhou stranu můžeme mít jistotu, že pokud bude jeden rig pro nás málo, tak si můžeme zakoupit druhý a půjdou pěkně na sebe postavit. I zde se dá vybrat velikost podle počtu grafických karet, kdy nejčastější prodej je na 6 nebo 8 kusů. Pak není problém stejnou velikost skříně zakoupit vícekrát a podle místa profily na sebe naskládat. To je výhoda zakoupeného výrobku. Pokud to budeme řezat sami, tak se nemusíme přesně trefit do rozměrů.
pc pro hráče

.

Stavbou skříně vše začíná

Mining rig case je připravený, karty nakoupené a základní deska uložená, kde má být. To ovšem není vše, ještě potřebujeme adaptér na propojení zdrojů, samotný zdroj, větráky, pevný disk, operační systém a výběr kryptoměny, kterou budeme těžit. Jakmile máme postaveno a připraveno, tak stiskem tlačítka můžeme začít vydělávat. A to třeba již během první hodiny se mohou objevit první kryptoměny. 

Mining rig case není dekorace bytu
3.6 (72%)5
.